Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

هایفوتراپی صورت و غبغب با دستگاه دابلو گلد

عناوین این مطلب

دابلو گلد جدیدترین ورژن فناوری اولتراسوند با شدت بالا است که ساخت شرکت hironic پیشگام hifu در کره است. این انرژی حرارتی متمرکز را از طریق لایه‌های پوست منتقل می‌کند و با خیال راحت به SMAS می‌رسد تا بازسازی کلاژن را افزایش دهد. سیستمی بسیار دقیق، غیر جراحی، و روشی درمانی برای حرفه‌ای‌هاست. سرعت هایفو دابلو گلد ​​عملکردی نوآورانه است! زمان درمان با فناوری ظرفیت بالای Hironic به طرز چشمگیری کاهش می‌یابد و با سیستم هایفو دابلو گلد پزشکان می‌توانند دو برابر تعداد بیماران را نسبت به قبل درمان کنند.

پزشکان اغلب لیفت صورت بدون جراحی را برای بیماران جوانتر که تازه شروع به تجربه آثار پیری در سن 30 تا 40 سالگی می‌کنند، قبل از اینکه مجبور به انجام عمل لیفت صورت شوند، توصیه می‌کنند. همچنین پزشکان لیفت غیر جراحی صورت را برای کسانی توصیه می‌کنند که پس از گذشت یک دهه یا بیشتر پس از عمل جراحی لیفت صورت نتایج‌شان از بین رفته است.

متخصصین کلینیک زیبایی لیا می‌توانند به شما در مورد بهترین روش عمل مشاوره دهند و برای شما برنامه سفارشی تعیین کنند.

برای رزرو نوبت و کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02128426546 تماس بگیرید.

دابلو گلد چیست؟


photo 2022 07 16 12 13 18

دستگاه هایفو دابلو روشی توسعه یافته نسبت به سایر دستگاه‌های هایفو دارد. در این سری از دستگاه‌ها یک منطقه حرارتی انتخابی در بخشی از لایه smas پوست در نظر گرفته می‌شود. و بدون اینکه به اطراف این ناحیه آسیبی رسانده شود امواج اولتراسوند بر روی این ناحیه تأثیر می‌گذارد و از کار افتادگی ندارد. سیستم هایفو کلینیکال ما یک دستگاه غیر تهاجمی و غیر جراحی است که نتایج درمانی ایمن، مؤثر و طولانی مدت را ارائه می‌دهد.

هایفو امواج صوتی را تشدید و متمرکز می‌کند تا انرژی زیادی را به عمق پوست برساند تا نقاط انعقادی حرارتی در لایه SMAS که سیستم اپونوروتیک عضلانی سطحی است، یا در درم عمیق و بافت چربی زیر پوستی برای دستیابی به دو چیز، متمرکز شود:

 • ایجاد کلاژن جدید را با سرعت مداوم برای 90 تا 180 روز تحریک می‌کند؛
 • بافت ماهیچه‌ای افتاده و لایه‌های پشتیبان عمیق پوست در نواحی‌ای که معمولاً توسط جراحان پلاستیک مورد بررسی قرار می‌گیرد را سفت می‌کند.

با افزایش سن، سطح کلاژن در پوست ما به طور طبیعی کاهش می‌یابد و توانایی خود را برای محکم ماندن در برابر گرانش که پوست را به سمت پایین می‌کشد از دست می‌دهد. با تحریک ایجاد کلاژن جدید به حل این مشکل کمک می‌کند و عمیق‌ترین لایه‌های حمایتی در SMAS را هدف قرار می‌دهد که این لایه‌ها معمولاً در جراحی پلاستیک و زیبایی بدون نیاز به برش یا ایجاد اختلال در سطح پوست اصلاح می‌شوند.

برخلاف لیزرها و فرکانس‌های رادیویی، که از بیرون به داخل پوست نفوذ می‌کنند، هایفو تراپی سطح پوست را دور می زند و انرژی فراصوت متمرکز را در عمق حداکثر 4.5 میلی متر در نواحی صورت ارائه می‌دهد.

هایفو دابلو گلد چگونه کار می‌کند؟


دابلو گلد از انرژی اولتراسوند متمرکز با شدت بالا (HIFU) برای نفوذ به زیر 3 ~ 4.5 میلی متر از لایه درم و لایه SMAS بدون آسیب به پوست شما استفاده می‌کند و بخشی از ترموکوآگولاسیون کوچکتر از 1 میلی‌متر ایجاد می‌کند. ترموکوآگولاسیون به انقباض بافت افتاده پوست کمک کرده و پوست را لیفت می‌کند. طی 1 تا 3 ماه بعد، برای حفظ لیفت شدگی و کشیدگی، الاستین و کلاژن تولید می‌شود.

 

چگونگی دابلو گلد

 

توانایی هدف قرار دادن پوست در سه عمق برای لیفت صورت:

نواحی کم عمق صورت 

فناوری بالینی هایفو با ایجاد نئوکلاژنز سطحی پوستی در لایه درم غنی از کلاژن در عمق 1.5 میلی متری برای مناطق کم عمق صورت مانند پیشانی و اطراف چشم، باعث بهبود چین و چروک می‌شود.

افتادگی فک و غبغب

درم میانی تا عمیق 3.0 میلی متر از سطح پوست بخشی از لایه SMAS است که دارای سپتوم فیبری است. فناوری هایفو کلینیکال قادر است با تولید TCP در لایه عمیق‌تر پوست، بازسازی کلاژن و لیفت صورت را افزایش دهد تا کلاژن جدید با سرعت مداوم به مدت 90 تا 80 روز تولید شود.

افتادگی پوست در گردن، چین و چروک و بافت عضلات

لایه SMAS ناحیه‌ای از عضلات صورت است که در عمق 4.5 میلی متری سطح پوست وجود دارد. لایه SMAS از فیبرهای کلاژن و الاستین تشکیل شده و نقش انتقال انقباضات ماهیچه‌ای به سطح پوست را ایفا می‌کند. تکنولوژی هایفو کلینیکال امکان لیفت و سفت شدن صورت بدون جراحی را در لایه‌های عمیق SMAS فراهم می‌کند و بیشتر از نتایج به دست آمده از درمان‌های RF دوام دارد.

دابلو گلد برای چه کسانی مناسب است؟


دابلو گلد جایگزینی عالی برای جراحی و سایر روش‌های درمانی ارائه می‌دهد. نتایج با استفاده از این روش به قدری مؤثر است که می‌توان از این سیستم برای لیفت صورت بدون جراحی استفاده کرد و در نواحی مشکل‌دار مانند فک و گردن و همچنین خطوط پنجه کلاغی و پیشانی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

متقاضی دابلو گلد

 

این سیستم همه کاره فقط برای جوانسازی صورت نیست و می‌تواند برای هدف قرار دادن چربی‌های موضعی مانند غبغب نیز مورد استفاده قرار گیرد. کاهش چربی همراه با فواید سفت کننده و تقویت کننده هایفو ترکیب بسیار خوبی برای تغییر شکل غبغب و خط فک است. دابلو گلد می‌تواند حالت و ظاهر کلی صورت را بهبود بخشد.

هایفو دابلو گلد تنها برای صورت نیست و می‌توان از آن در نواحی بدن نیز استفاده کرد و سلولیت و ترک‌های پوستی را مورد هدف قرار داد.

چرا سیستم هایفو دابلو گلد را انتخاب می‌کنیم؟


هایفو یک روش پزشکی بسیار دقیق است که از اولتراسوند متمرکز بر شدت بالا برای گرم کردن و تخریب سریع بافت بیماری‌زا استفاده می‌کند. اولین استفاده همگانی از هایفو به‌عنوان درمانی برای سرطان پروستات بود.

 • سیستم هیبریدی هایفو برای صورت و بدن: دابلو گلد بهترین سیستم هایفو برای کانتورینگ دقیق بدن و لیفت صورت است. ارائه سریعترین درمان با عکسبرداری دو طرفه و حالت عکسبرداری خودکار.
 • غیر تهاجمی- بدون درد- بدون خونریزی- بدون از کار افتادگی- سرعت شات بیشتر: اثربخشی با شلیک‌های مکرر با 300 شات در 8 دقیقه افزایش می‌یابد. با روش درمانی سریعتر بیماران بیشتری را درمان کنید.
 • نواحی درمانی متعدد: با درمان درم فوقانی با اثر التیام زخم، با بازسازی فیبروبلاست و تقویت کلاژن، منافذ صورت و رنگ پوست بهبود می‌یابد.
 • لیفت صورت غیر تهاجمی گزینه مقرون به صرفه‌تری نسبت به جراحی است. به این دلیل که نیازی به جراح و متخصص بیهوشی نیست، زیرا این روش می‌تواند با خیال راحت توسط پزشکان واجد شرایط انجام شود.

با بازسازی فیبروبلاست با اثر ترمیم زخم از آسیب بافت زیر پوستی و لایه درم با انعقاد حرارتی، خاصیت ارتجاعی و کلاژن بافت پوستی افزایش می‌یابد. سفت شدن پوست برای کاهش چین و چروک و افزایش اثر لیفتینگ با ایجاد انعقاد حرارتی در چربی زیر پوستی و SMAS انجام می‌شود.

مزایای درمان با دابلو گلد


با استفاده از دابلو گلد، امکان بازیابی جوانی پوست وجود دارد. این دستگاه با استفاده از روشی ایمن و غیرتهاجمی، بافت سفت و محکم پوست را ترمیم می‌کند. علاوه بر این، ویژگی‌های ارتقا یافته دابلو گلد باعث کاهش چربی می‌شود. این روش از سیستم اولتراسوند متمرکز با شدت بالا برای لیفت و سفت کردن پوست و حذف سلول‌های چربی استفاده می‌کند. استفاده از این درمان به مزایای زیر منجر می‌شود.

 

مزایای دابلو گلد

 

پوست محکم‌تر و سفت‌تر 

سیستم هیبریدی امکان استفاده از ماشین را برای پوست در سراسر بدن نیز فراهم می‌کند. دابلو گلد لایه‌های عمیق پوست را هدف قرار می‌دهد. درواقع، این ماشین تنها دستگاه هایفو است که می‌تواند عمیق‌ترین لایه را هدف قرار دهد، یعنی لایه SMAS که به طور مؤثر باعث لیفت پوست صورت می‌شود.

هدف قرار دادن این لایه به حداکثر نتایج کمک می‌کند زیرا در انقباض عضلات نقش دارد. این باعث انقباض ماهیچه‌ها می‌شود، که باعث ایجاد ظاهری سفت‌تر در پوست می‌شود. این درمان یک راه حل عالی برای چین و چروک، خطوط ریز و افتادگی است.

چین و چروک و خطوط ظریف را از بین می‌برد

چین و چروک و خطوط ریز به دلیل افزایش سن و آسیب ناشی از آفتاب به طور طبیعی بر روی پوست ایجاد می‌شود. از دست دادن کلاژن و الاستین می‌تواند پوست را مستعد چین و چروک و خطوط ریز کند. دابلو گلد علائم پیری پوست را کاهش می‌دهد.

این درمان می‌تواند تولید کلاژن طبیعی را فعال کند، که باعث سفت شدن پوست و شفافیت آن می‌شود. این دستگاه تا مدت یکسال باعث بهبود ظاهر پوست می‌شود. درمان بسیار ایمن‌تر نیز هست اما همچنان به اندازه روش‌های جراحی مؤثر است.

سستی پوست را کاهش می‌دهد

ممکن است به دلیل از بین رفتن خاصیت ارتجاعی پوست، افتادگی پوست رخ دهد، که تحت تأثیر سطح کلاژن و الاستین قرار می گیرد. دابلو گلد، نواحی که دچار افتادگی پوست هستند لیفت می‌کند. این درمان به طور طبیعی بدون جراحی باعث جوانسازی پوست می‌شود.

این درمان تولید کلاژن مداوم را به مدت 90 تا 180 روز فعال می‌کند. به پوست بافت ضخیم‌تر و صاف‌تری می‌بخشد و حداکثر اثرات را می‌توان در عرض 3 تا 6 ماه و حتی تا یک سال مشاهده کرد. پوست حتی پس از اولین جلسه درمان به وضوح لیفت می‌شود.

باعث لاغر و کانتور شدن بدن می‌شود

به جای لیفت صورت و سفت شدن پوست به روش‌های غیرتهاجمی، می‌توان از دابلو گلد استفاده کرد تا چربی در نواحی تحت درمان کاهش یابد و بدن را لاغرتر و کانتور شده‌تر نماید. این دستگاه از فناوری اولتراسوند برای گرم کردن منطقه مورد نظر و حذف سلول‌های چربی استفاده می‌کند.

انرژی اولتراسوند بافت زیر پوست را گرم می‌کند و باعث ازبین رفتن سلول‌های چربی در ناحیه مورد نظر می‌شود. با استفاده از این روش، سایز منطقه تحت درمان کاهش می‌یابد و به بدن ظاهری کلنتور شده و بهتری می‌بخشد. این روش غیرتهاجمی است و هیچ گونه کار افتادگی را همراه ندارد.

مشاوره


مشاور موارد زیر را در طول مشاوره با شما در میان می‌گذارد:

 • بهترین گزینه‌ها برای شما و آناتومی صورت شما و نتایجی که احتمالاً به آنها دست پیدا می‌کنید.
 • توضیحی در مورد گزینه‌های مختلف روش جوانسازی در دسترس برای شما، نتایج مورد انتظار و زمان و هزینه‌های بازیابی مرتبط.
 • مرور سابقه پزشکی قبلی شما
 • به هر سوالی که ممکن است داشته باشید پاسخ می‌دهد.

در صورتی که هم شما و هم پزشک به این نتیجه رسیدید که درمان برای شما مطلوب و مؤثر است، یک برنامه درمانی سفارشی برای شما تهیه می‌شود و اولین درمان شما حتی می‌تواند در آنجا و در همان ملاقات انجام شود.

 

مشاوره دابلو گلد

 

آماده سازی قبل از درمان


 • از تزریق بوتاکس یا ژل 4 هفته قبل یا بعد از درمان در نواحی تحت درمان خودداری کنید.
 • هفته قبل از درمان از هرگونه لایه برداری صورت خودداری کنید.
 • 2 هفته قبل از درمان از میکرودرم ابریژن خودداری کنید.
 • 2 هفته قبل از درمان از انجام لیزر در ناحیه مورد نظر خودداری کنید.
 • 2 هفته قبل از درمان از دادن بیش از حد در معرض نور خورشید در ناحیه درمان شده خودداری کنید.
 • 3 تا 5 روز قبل از درمان از محصولات مراقبت از پوست حاوی مواد فعال (مانند ویتامین A، ویتامین C، AHA و BHA ) خودداری کنید.
 • هایفو برای کسانی که باردار یا شیرده هستند مناسب نیست.
 • اگر ایمپلنت پوستی دارید یا هر ایمپلنت فلزی از جمله ایمپلنت چانه دارید، متأسفانه ما نمی‌توانیم با هایفو شما را درمان کنیم. این به این دلیل است که فلز انرژی هایفو را جذب می‌کند و ناحیه می‌تواند کاملاً گرم و دردناک شود.
 • اگر در حال حاضر از داروهای آکنه یا داروهای حساس به نور مانند روآکوتان استفاده می‌کنید، نمی‌توانیم پوست شما را درمان کنیم زیرا خطر سوزش وجود دارد.
 • در صورتی که زخم باز، آکنه، عفونت یا حساسیت پوستی در ناحیه‌ی تحت درمان دارید، نمی‌توانید از درمان هایفو استفاده کنید.
 • در صورتی که در طول سال گذشته بخیه کرده‌اید، نمی‌توانید از درمان هایفو استفاده کنید.

روش عمل


قبل از انجام عمل هایفو نیازی به آمادگی خاصی نیست. همه محصولات آرایشی و مراقبت از پوست باید قبل از درمان از ناحیه مورد نظر حذف شوند. چیزی که باید در جلسه درمانی انتظار داشته باشید شامل موارد زیر است:

 

عمل دابلو گلد

 

 • پزشک یا تکنسین ناحیه مورد نظر را تمیز می‌کند.
 • ممکن است قبل از شروع از کرم بی‌حسی موضعی استفاده شود.
 • پزشک یا تکنسین از ژل اولتراسوند استفاده می‌کند.
 • دستگاه هایفو مقابل پوست قرار می‌گیرد.
 • پزشک یا تکنسین با استفاده از نمایشگر اولتراسوند دستگاه را در تنظیمات مناسب تنظیم می‌کند.
 • سپس انرژی اولتراسوند به مدت 30 تا 90 دقیقه در پالس‌های کوتاه به ناحیه مورد نظر فرستاده می‌شود.

در صورت نیاز به درمان های اضافی، می‌توان درمان دیگری را ترتیب داد. گرما یا سوزن سوزن شدن ممکن است در حین استفاده از اولتراسوند احساس شود. اگر این روش باعث ناراحتی شد، استفاده از داروهای مسکن توصیه می‌شود. فعالیتهای روزانه ممکن است پس از اتمام مراحل درمان از سر گرفته شود.

چه زمانی می‌توان نتایج را مشاهده کرد؟


پس از هر درمان باید نتایج فوری را مشاهده کنید. نتایج نهایی باید پس از حدود شش هفته پس از درمان به طور کامل قابل مشاهده شوند. بهترین نتایج را سه ماه پس از پایان برنامه درمانی لیفت صورت بدون جراحی مشاهده خواهید کرد. برای اطمینان از اینکه می‌توانید از بهترین نتایج لیفت صورت بدون جراحی خود لذت ببرید، باید تمام دستورالعمل‌های مراقبت‌های بعد از درمان را انجام دهید.

چند جلسه درمان نیاز است؟


تأثیر دابلو گلد را می‌توانید پس از 1 جلسه مشاهده کنید. دومین جلسه در طول یک سال برای افزایش سفت شدن و لیفت پوست توصیه می‌شود. توصیه می‌شود هر سال برای حفظ و بهبود بیشتر سفت شدن پوست صورت این درمان تکرار شود. این به این دلیل است که نمی‌توان روند پیری را متوقف کرد، اما استفاده از روش‌های درمانی می‌توانند اثر پیری را معکوس و یا کند کنند.

 

درمان دابلو گلد

 

آیا امکان دارد نتایج لیفت صورت بدون جراحی من بی‌اثر شود؟


بله. اکثر درمان‌هایی که شامل لیفت صورت غیر جراحی می‌شوند، کاملاً برگشت‌پذیر هستند. مشاور قطعا شما را در جریان تمام شرایط قرار خواهد داد.

نتایج لیفت صورت بدون جراحی چقدر دوام خواهد داشت؟


مدت زمان ماندگاری نتایج بستگی به نوع درمان یا روشی دارد که انجام می‌دهید. در روشهای غیرجراحی، به احتمال زیاد شما باید درمان را به طور منظم انجام دهید تا نتایج مورد نظرتان را حفظ کنید. اصولاً پزشک به شما می‌گوید که برای تمدید درمان باید چه زمانی مراجعه کنید، اما خودتان هم می‌توانید متوجه شوید، زیرا نتایج شروع به از بین رفتن می‌کنند.

با مراقبت منظم و درمان مناسب، برای بیمارانی که از 30 سالگی شروع به درمان می‌کنند ممکن است از علائم پیری جلوگیری کرده و ظاهر بسیار جوان را در 50 سالگی حفظ کنند.

به طور کلی، ما لیفت صورت بدون جراحی را یک درمان موقت می‌دانیم که می‌تواند یک تا دو سال دوام داشته باشد، در حالی که لیفت صورت با جراحی معمولاً 10 سال به طول می‌انجامد.

درمان دابلو گلد امن و بی‌خطر است؟


این روش ایمن و بی‌خطر است. عوارض درمان عبارتند از:

 • قرمزی پوست درست بعد از درمان که 1 تا 2 روز طول می‌کشد.
 • تورم به مدت چند روز
 • بی‌حسی خفیف و یا احساس سوزن سوزن شدن به مدت چند روز

آیا این روش بر فعالیت‌های روزمره تأثیر می‌گذارد؟


هیچ از کار افتادگی در این روش درمانی وجود ندارد و بیمار می‌تواند بلافاصله به فعالیتهای عادی روزمره خود بازگردد.

مراقبت پس از درمان


 • طبیعی است که بلافاصله بعد از عمل، ناحیه گرم شود.
 • ناحیه تحت درمان ممکن است ملتهب، و قرمز شده و احساس گزگز داشته باشد.
 • به مدت 3 تا 5 روز ناحیه تحت درمان را اپیلاسیون نکنید.
 • به مدت 2 هفته ناحیه تحت درمان را لیزر نکنید.
 • به مدت 2 تا 3 روز پوست را لایه برداری نکنید.
 • تا 24 ساعت از انجام تمرینات سنگین خودداری کنید.
 • 5 روز قبل از درمان از محصولات مراقبت از پوست حاوی مواد فعال (مانند ویتامینA ، ویتامینC ، AHA و BHA ) خودداری کنید.
 • از حمام گرم، اتاق بخار و ماساژ به مدت 24 ساعت خودداری کنید.
 • در طول روند بهبودی پوست به مدت 2 هفته از قرار گرفتن در معرض آفتاب خودداری کنید.
 • در صورتی که پوست احساس گرما یا حساسیت می‌کند، آلوئه ورا یا کمپرس سرد را روی ناحیه قرار دهید.
 • از کرم ضدآفتاب با SPF 30 روزانه استفاده کنید.
 • آب فراوان بنوشید.
 • پس از 12 هفته بعد از درمان، زمان مراجعه برای جلسه تمدید درمان به شما گفته می‌شود.

مراقبت پس از دابلو گلد

 

حفظ نتایج


لیفت صورت بدون جراحی دائمی نیست و معمولاً بسته به نوع روش یا درمان انجام شده بین یک تا دو سال به طول می‌انجامد. با این حال، موارد خاصی وجود دارد که می‌توانید برای حفظ نتایج خود انجام دهید.

سیگار را ترک کنید 

ما اکیداً توصیه می‌کنیم که سیگار را ترک کنید. سیگار کشیدن عامل اصلی پیری زودرس است. استنشاق مکرر باعث ایجاد چین و چروک‌های عمیق در اطراف چشم و دهان می‌شود، در حالی که نیکوتین می‌تواند باعث تنگ شدن رگ‌های خونی شود و منجر به کاهش میزان اکسیژن و مواد مغذی مهم به سلول‌های پوست می‌شود. این اغلب می‌تواند منجر به ناهمواری رنگ پوست شود. سیگار کشیدن همچنین منجر به پف دور چشم و خطوط عمیق بین ابرو می‌شود. ترک سیگار یکی از بهترین کارهایی است که می‌توانید برای پوست خود انجام دهید.

از قرار گرفتن در معرض آفتاب خودداری کنید 

همچنین باید از قرار گرفتن زیاد در معرض آفتاب خودداری کنید. اشعه ماوراء بنفش خورشید به فیبرهای الاستیک آسیب می‌رساند و باعث چین و چروک و افتادگی پوست می‌شود. درست مانند سیگار کشیدن، قرار گرفتن بیش از حد در معرض نور خورشید یکی از بزرگترین علل پیری زودرس قابل پیشگیری است.

درمان‌های بیشتر

در نهایت، برای حفظ نتایج لیفت صورت بدون جراحی، به درمان‌های بیشتری نیاز خواهید داشت. اگر به دنبال راه حل دائمی‌تری هستید، با یکی از متخصصان در مورد جراحی لیفت صورت صحبت کنید.

به بدن خود زمان بدهید 

بلافاصله پس از درمان، ممکن است متوجه شوید که پوست شما سفت‌تر شده و بافت آن لیفت شده است. به طور کلی حدود 12 هفته طول می‌کشد تا تأثیر کامل درمان شروع شود، و در این مدت، شما همچنان شاهد بهبود چشمگیر کانتور صورت و کاهش قابل مشاهده خطوط و چین و چروک‌ها خواهید بود.

محصولات مراقبی خانگی

متخصص پوست برای کمک به افزایش نتایج درمان مراقبت مناسب پوست را به شما توصیه می‌کند.

چه حسی دارد؟


ممکن است در حین عمل هایفو ناراحتی کمی را تجربه کنید. برخی افراد آن را شبیه به پالس‌های الکتریکی کوچک توصیف می‌کنند. اگر نگران درد هستید، پزشک ممکن است مصرف استامینوفن (تیلنول) یا داروی ضدالتهابی غیراستروئیدی (NSAID)، مانند ایبوپروفن (Advil) را قبل از درمان پیشنهاد کند.

بلافاصله پس از درمان، ممکن است قرمزی یا تورم خفیفی را تجربه کنید که طی چند ساعت بعد به تدریج کاهش می‌یابد.

هزینه هایفوتراپی دابلو گلد در قیطریه و اندرزگو


با این حال، هزینه درمان‌های هایفو بسته به محل و تعداد جلسات متفاوت است.

عناوین این مطلب

مقالات مرتبط

رزرو وقت و مشاوره رایگان