لوگو لیا کلینیک
Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

کانتورینگ صورت با فیلر

عناوین این مطلب

 

کانتورینگ صورتکانتورینگ صورت چیست؟


کانتورینگ صورت به این معنی است که با استفاده از فیلرهای مختلف برجستگی هایی در نقاط خط فک، چانه و گونه بصورت طبیعی ایجاد کنیم و صورتی شادابتر و جوانتر داشته باشیم. البته برای همه‌ی مراجعین نیازی به تزریق در هر سه ناحیه نیست، در مشاوره‌ی حضوری با متخصصین لیا کلینیک نواحی لازم جهت تزریق فیلر هیالورونیک و مقدار آن مشخص شده و با توجه به سلیقه‌ی مراجعین تزریق انجام می‌شود.

 

 

دلایل استفاده از فیلر هیالورونیک اسید


تزریق فیلر های هیالورنیک اسید روشی غیر تهاجمی و ایمن است که در طی سالهای اخیر محبوبیت زیادی پیدا کرده است و به جز خاصیت پر کنندگی به بهبود ساختار، رنگ و جوانسازی پوست کمک می‌کند.

مراجعین کلینیک لیا عمدتا به چند دلیل از فیلرهای هیالورونیک اسید استفاده می‌کنند. اولا، فیلر هیالورونیک غیر دائمی است. این موضوع اجازه می‌دهد تا با افزایش سن و تغییر شکل و حجم صورت تزریقی متناسب با آن انجام دهید. همچنین ممکن است فیلری که امروز تزریق می‌کنید در سالهای آینده از مد بیافتد و بخواهید که تزریق با متد جدیدتر انجام دهید. ثانیا، برند ها و مدل های مختلف فیلر های هیالورونیک اسید این امکان را به شما می‌دهد که در هر ناحیه فیلر مناسب را تزریق نمایید. و در آخر، با استفاده از تزریق آنزیم هیالاز میتوان فیلر هیالورونیک اسید را به سرعت از بین برد. اگرچه مراجعین لیا کلینیک به ندرت نیاز به تزریق هیالاز نیاز پیدا می‌کنند اما این موضوع که در صورت عدم رضایت میتوانند آن را به حالت قبل برگردانند برای مراجعین ما آرامش بخش است.

آیا تزریق فیلر هیالورونیک اسید دردناک است؟

از آنجا که در این درمان از سوزن استفاده می‌شود، تزریق فیلر ممکن است مقداری دردناک باشد. با اما استفاده از کرم های بی حسی، می‌توان درد ناشی از تزریق فیلر را به حداقل رساند.


 

عوارض تزریق فیلر چیست؟


بدلیل وجود مواد فیلر هیالورونیک اسید در پوست، عوارض نادری به همراه ندارند. با این حال، احتمال کمی لک و کبودی وجود دارد که به سرعت از بین می‌روند. برای اطمینان از اصل بودن فیلر و آرامش خاطر مراجعین، لیا کلینیک از برند های معتبر و اصلی استفاده می‌کند و پک فیلر در حضور شما باز می‌شود و لیبل فیلر نیز به شما تقدیم می‌شود.

 

آیا تزریق فیلر عوارض دارد؟

به این دلیل که مواد فیلر هیالورونیک اسید در پوست ما وجود دارند به ندرت عوارضی به همراه دارند. اما همیشه احتمال کمی لک و کبودی وجود دارد که به سرعت از بین می‌روند.

البته باید توجه داشت که این موضوع فقط زمانی صحیح است که از فیلر ‌های معتبر و اصل توسط پزشکان مجرب انجام شود که برای آرامش خاطر مراجعین لیا کلینیک برای ضمانت از اصل بودن برند های مصرفی پک فیلر در حضور شما باز شده و همینطور لیبل فیلر به شما تقدیم می‌شود.

آیا میتوان با تزریق فیلر فرم صورت را تغییر داد؟


بله بوتاکس و فیلر از روش‌هایی غیر جراحی و محبوب برای تغییر فرم صورت هستند.

ماندگاری فیلر برای زاویه‌سازی صورت چقدر است؟


ماندگاری فیلرهای هیالورونیک اسید بین ۶ تا ۱۲ ماه است که بهتر است دفعات اول هر ۶ ماه تزریق داشته باشید بعد از آن ماندگاری فیلر به تدریج بیشتر می‌شود.

هزینه کانتورینگ صورت چقدر است؟


هزینه کانتورینگ صورت بر اساس حجم فیلر مورد نیاز برای شما و نوع فیلری که استفاده می‌شود، متغیر است. بهتر است با دریافت مشاوره رایگان از متخصصان لیا کلینیک، هزینه هر سی سی فیلر را مشخص کنید.

 

رزرو وقت و مشاوره رایگان